Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Defra prekinis ženklas

Defra
Defra fabrikas

Kompanija Deftrans įveda naują prekinį ženklą. Defra – tai plačiausias vonios kambario baldų pasiūlymas visoje Lenkijos rinkoje, išsiskiriantis funkcijine kokybe ir stilių įvairove. Kiekvienas vartotojas, ieškąs vonios kambario baldų, gali rasti sau tinkamą variantą plačioje Defra produktų pasiūloje.

Deftrans yra lyderis tarp Lenkijos vonios baldų gamintojų. Dėka efektyvios vadybos ir investicijų į pažangiausius gamybinius sprendimus, 100 procentų lenkiško kapitalo šeimos kompanija per 16 metų pasiekė stabilią lyderystę ir klientų pagarbą. Artimiausi įmonės vystymosi uždaviniai – prekinio ženklo Defra, kilusio iš savininko pavardės Defratyka, įtvirtinimas rinkoje. Naujas prekinis ženklas plačiam vonios kambario baldų vartotojų ratui siūlys pačius populiariausius gaminius iš ankstesnės kolekcijos ir sistemiškai įvedamus naujus gaminius.

“Mes nutarėme įvesti naują prekinį ženklą Defra, kad susistemintume plačią mūsų gaminių gamą - atskirtume klientų užsakymu gaminamus unikalius vonios kambario baldus nuo tų, kuriuos sukūrėme patys ir siūlome klientams su savuoju prekiniu ženklu” – aiškino Tomasz Defratyka.

Defra vonios kambario baldai išsiskiria inovatyviu dizainu, gaminio ir jo dangos kokybe. Defra flagmanas – vonios kambario baldai su pilnai dažytais fasadiniais paviršiais ir briaunomis, padengtais pačia inovatyviausia dažymo įranga, užtikrinančia aukščiausią dažų dangos kokybę. Įmonė taip pat siūlo vonios baldus, pagamintus iš įvairių dekorų ir tekstūrų laminuotos plokštės bei medžio masyvo. Produkto vystymui taip pat skiriamas ypatingas dėmesys. “Defra prekinis ženklas turi būti mūsu esminis rūpestis. Mes sieksime, kad jis taptų inovatyvaus vonios kambario baldų gamintojo, aukštos kokybės ir pažangaus produkto sinonimu” – sako Tomasz Defratyka.

Defra
Defra
Defra
Defra
Defra
Defra
Defra
Defra
Defra
Defra

rolex replica watches for sale