Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Individualūs projektai ATLANTAS

Mūsų įmonė pirkėjams siūlo plačią gamą estetiškų ir profesionaliai pagamintų modulinių vonios kambario baldų. Pirkėjas gali pats susikomplektuoti pageidaujamą vonios kambario interjerą sumaniai derindamas įvairių matmenų ir paskirčių dažytas vonios spinteles, veidrodžius, apšvietimo elementus. Toks vonios kambario baldų sprendimas labiau tinka pirkėjams, kurie moka ir mėgsta moduliuoti erdvę iš legvų ir kokybiškų gamyklinių vonios spintelių, pasitikintiems savo kūrybiškumu, vertinantiems lengvus ir erdvius interjero sprendimus tiek vonios kambaryje, tiek ir savo kišenėse. Tokiems klientams siūlome panagrinėti mūsų siūlomas vonios baldų kolekcijas ir gražiai, greitai, nebrangiai, bei kokybiškai apsistatyti savo vonios kambarį.

Kita dalis klientų savo vonios kambariui geidžia sunkesnių ir labiau šios patalpos erdvę užgriozdinančių „altorėlių“ – vonios kambario baldų, einančių nuo sienos iki sienos, beveik pilnai užstojančių brangiai pirktomis ir sunkiai išsirinktomis plytelėmis išklijuotas sienas, komplikuojančių vonios kambario ventiliavimąsi, tačiau puikiai sutalpinančių savyje visas mūsų užgyventas smulkmenas, kurių, tiesą pasakius, vonios kambaryje net neturėtume laikyti... Tokiems klientams dažniausia išeitis – individualiai pgaminti vonios kambario baldai. Tokie baldai voniai paprastai gaminami mažuose baldų cecheliuose ir yra žymiai brangesni.

Mūsų įmonė siūlo Jūsų vonios kambariui netradicinį vonios baldų sprendimą ATLANTAS, kuris leidžia patenkinti nestandartinius individualius poreikius maksimaliai išnaudojant standartines kokybiškas ir nebrangias gamyklines vonios spinteles, papildytas individualiai pagamintais stalviršiais. Toks vonios kambario baldų sprendimas leidžia pasiekti aukštą gamyklinę kokybę optimaliai žemais kaštais ir maksimaliai operatyviai. Mes padėsime išsirinkti Jums patinkantį drėgmei atsparia HPL danga dengtą stalviršį ir pritaikyti jį Jūsų pageidaujamam vonios interjero sprendimui ar išsirinktam nestandartinės formos praustuvui. Gamyklinės dažytos vonios kambario spintelės ir specialus stalviršis garantuos Jūsų vonios kambario baldams reikiamą apsaugą nuo drėgmės poveikio, sutaupys Jūsų laiką, pinigus ir neužgriozdins vonios kambario erdvę.

Kviečiame Jus laisvai kūrybinei improvizacijai.


rolex replica watches for sale