Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Veidrodžiai su LED apšvietimu LUMINA LX

 

Veidrodis su integruotu LED apšvietimu – šiuolaikinio modernaus interjero elementas. Mes siūlome Jūsų vonios kambariui (ir kitoms namų erdvėms) veidrodžius su LED apšvietimu. Veidrodžių matmenis ir formas galite pasirinkti laisvai – visos sveikos fantazijos įmanomos. Mūsų parduodami veidrodžiai su LED apšvietimu galimi tiek su šiltesnės spalvos 3000K (šiltai balta) LED apšvietimu, tiek ir su 4000K (dienos šviesa) spalvos integruotu LED apšvietimu.

 

Diskusija, ar LED apšvietimas yra racionalus sprendimas Jūsų namams, senokai tapo nebe aktualia. LED apšvietimas ne tik spėjo  įrodyti savo racionalumą, ekonomiškumą, estetinius privalumus, bet ir tapo madingu, o su mada, kaip žinote, geriau nesiginčyti.

LED – tai šviečiantys puslaidininkiai. Anksčiau pastebėtą kai kurių puslaidininkių savybę liuminscuoti žmonija praktiškai pritaikė tik 1962 metais. Buvo atrastos skirtingos puslaidininkinių medžiagų rūšys, galinčios spinduliuoti skirtingų spalvų šviesą. Ilgiausiai užtruko atrasti mėlynai švytintį puslaidininkį, kuris būtinas dienos šviesos LED sukūrimui. Tai buvo proveržis visoje LED pramonėje.

Viena iš ypatingų LED savybių – šviesdamas jis nespinduliuoja infraraudonojo spektro bangų (šiluminių) ir ultravioletinio spektro bangų. Apsiribodamas tik akiai matomo spektro spinduliavimu, šviesos diodas veikia labai ekonomiškai ir nekaista.

Kita puiki LED savybė – beprotiškai ilgas tarnavimo laikas, siekiąs net 50 tūkstančių valandų. Tiesa, tai net nėra riba, kai LED užgęsta – tai tik jo šviesos srauto degradacijos iki 70% savo buvusio pirminio šviesos srauto laikas.

Viena įdomesnių LED savybių, skirtingai nuo kaitrinių ar liuminiscensinių lempučių – kuo šaltesnė aplinka, tuo ryškiau švies LED prietaisas. Šia savybe pasinaudoti gana sunku, jei rūpinatės savo vonios kambario, o ne šaldiklio kameros apšvietimu, tačiau nenustebkit, jei žiemą, sutrikus patalpų šildymui, Jūsų veidrodis su LED apšvietimu, lyg tyčia, švies ryškiau...

Kokios spalvos šviesą rinktis savo vonios veidrodžiui su LED apšvietimu? Kriterijų pasirinkimui yra daug. Pats svarbiausias – subjektyvus – Jums gi nereikia, kad veidrodis skleistų racionalią, bet jums nepatinkančią, šviesą. O gal norite? Taip ir žinojau – ne. Kitas kriterijus mažai iracionaliems žmonėms, labai racionalus: jei Jūs teatro aktorė, Jums teks rinktis teatro apšvietimui tinkamą makiažą, todėl dažantis veidrodis turėtų skleisti šiltesnę šviesą – 3000K. Jei ruošiatės pasivaikščioti po miestą – labiau draugiška Jūsų makiažo poreikiams bus 4000K baltesnė (dienos šviesos spalvos) veidrodžio su LED apšvietimu skleidžiama šviesa.

Kas yra tie 3000K ar 4000K? Tai išgalvota, tačiau visiškai objektyvi,  skalė skleidžiamos šviesos spalvai apibūdinti. „K“ reiškia temperatūros laipsnius kelvinais. Tačiau nereikia įsivaizduoti, kad Jūsų veidrodžio su LED apšvietimu LED elementas įkaista iki 3000K temperatūros! Tai sąlyginė temperatūra, iki kurios įkaitintas absoliučiai juodas kūnas skleidžia būtent tokios spalvos šviesą. Turbūt pastebėjote, kad cigaretės galiukas šviečia raudonai, žvakės šviesa geltona, o suvirinimo lanko skleidžiama šviesa žydra. Taip yra todėl, kad degančios cigaretės galiuko temperatūra daug žemesnė nei žvakės ar degančio suvirinimo lanko šviesa. Kaip ir šviesos spektre, kuo mažesnis LED šviesos indeksas kelvinais, tuo arčiau raudonojo spektro galo spalvos ir jo šviesa. Kuo aukštesnis LED šviesos indeksas kelvinais, tuo šviesos spalva mėlynesnė.

Trumpiau, mūsų siūlomuose veidrodžiuose su LED apšvietimu 3000K LED elementas skleidžia šiltesnę (geltonesnę) spalvą, draugiškesnę teatro aktorės makiažui, o 4000K elementas skleis baltesnę šviesą, labiau tinkamą dieniniam makiažui. 

Kviečiami kurti interjerą kartu: pasirinkite veidrodžio su LED apšvietimu matmenis, formą, apšvietimo parametrus ir patikėkite užduotį mūsų profesionalams. Rezultatas džiugins Jus ne vienerius metus.


rolex replica watches for sale