Cart 0 Product Products (empty)    

No products

Free shipping! Shipping
0,00 € Total

Check out

Product successfully added to your shopping cart

Quantity
Total

There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.

Total products
Total shipping  Free shipping!
Total
Continue shopping Proceed to checkout

Specials

Top sellers

Deftrans – inovatyvi Lenkijos kompanija

Deftrans – Lenkijos vonios baldų gamybos lyderis - pažangus technologiškai, dinamiškas, ekologiškas ir gerai subalansuotas gamintojas. Tai puikus pavyzdys, kad lenkiško kapitalo šeimos kompanija gali tapti europinio masto technologijos ir kokybės standartu.

Istorija

1996m. Defratyka šeimos įkurta kompanija vystėsi labai sparčiai. Įmonė specializuojasi originalaus dizaino ir aukšto funkcionalumo vonios baldų gamyboje. Greitas vystymasis ir spartus Deftrans produktų poreikio augimas lėmė įmonės savininkų apsisprendimą perkelti gamyklą į Odolanow, Wielkopolska regione, o taip pat ir jos plėtrą bei aprūpinimą pažangiausia gamybine įranga.  Dabartinė gražiai įrengta aplinka ir puikiai organizuota gamyba užsitarnauja partnerių ir svečių pasitikėjimą. Deftrans – tai inovatyvi Lenkijos kompanija, galinti būti puikiu sėkmės rinkoje pavyzdžiu. Deftrans komandoje apie 300 specialistų ir kvalifikuotų darbuotojų, dirbančių pagal geriausius Europos vadybos standartus. Tai leidžia pagaminti apie 30 tūkstančių vonios kambario baldų vienetų per mėnesį ir rasti jiems pirkėjus daugiau kaip trisdešimtyje šalių visame pasaulyje. Šiuo metu apie 50 procentų įmonės gaminamos produkcijos eksportuojama.

Produkcija

Šiandien kompanija gamina vonios kambario baldus tiek pagal vardinius Lenkijos ir užsienio klientų užsakymus, tiek ir savo nuosavu prekiniu ženklu Defra, atspindinčiu kompanijos įkūrėjo pavardę.Ypatingai plati Defra gaminių gama siūlo ištisas daugiaelementes vonios baldų kolekcijas, veidrodžius, ūkines spinteles. Vartotojai, pasinaudodami labai plačia siūlomų vonios baldų formų ir matmenų gama, gali pilnai susikomplektuoti savo vonios interjerą, nepriklausomai nuo konkretaus vonios kambario dydžio, stiliaus, sanitarinės įrangos. Taip pat vartotojai čia gali rasti ir jų pageidaujamus bazinius vonios baldų sprendimus už prieinamą kainą: spinteles su praustuve ir veidrodžius.

Technologija

Pilnai dažytos fasadinės detalės ir jų briaunos – dažniausiai naudojama Defra gamybinė technologija - tai įmonės specializacija, garantuota turima inovatyvia industrine dažymo įranga, leidžiančia pasiekti aukščiausią paviršiaus dangos kokybę. Įmonė taip pat siūlo vonios baldus, pagamintus iš įvairių dekorų ir tekstūrų laminuotos plokštės. Defra firminis stilius – funkcionalaus paprastumo ir subtilių stilingų detalių kombinacija. Taip tenkinamas šiuolaikiško vonios kambario vartotojo poreikis, kuris neapsiriboja vien praktiškumu, bet siekia ir grožio bei vonios kambario erdvės išskirtinumo .

Prekybos tinklas

Vonios kambario baldų, gaminamų Odolanow’e, galima įsigyti daugiau nei 700 parduotuvių Lenkijoje, įskaitant: populiariose statybinių prekių tinklo parduotuvėse, sanitarinės įrangos didmeninės prekybos sandėliuose bei mažmeninėse parduotuvėse ar salonuose, prekiaujančiuose  vonios kambario baldais. Nuo šiol Defra vonios baldų galima įsigyti ir mūsų parduotuvėje Lietuvoje.

Kokybė

Aukšta Deftrans produktų kokybė patvirtinta daugeliu sertifikatų. Atraktyvus gaminių dizainas leidžia pelnyti pripažinimą svarbiausiose vonios kambario baldų parodose, tokiose kaip ISH Frankfurt ar Cevisama Valensijoje.


rolex replica watches for sale