Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Prekybos sąlygos ir taisyklės

I. Bendrosios nuostatos

1. Šios Prekybos sąlygos ir taisyklės (toliau – „Taisyklės”) reglamentuoja Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir Pardavėjo (toliau – „Pardavėjas“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, sudarant nuotolines pirkimo sutartis ne prekybos vietoje ir įsigyjant prekes www.audma.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Parduotuvėje”). 

2. Pirkėjas, registruodamasis Parduotuvėje ar įsigydamas prekes, privalo patvirtinti, kad susipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, uždėdamas varnelę langelyje apie susipažinimą su paslaugų teikimo sąlygomis ir taisyklėmis. 

3. Pirkėjui, nesutinkančiam bent su viena Taisyklių dalimi, nesudaryta galimybė registruotis Parduotuvės duomenų bazėje arba pateikti užsakymą. 

4. Pardavėjas pasilieka teisę keisti Parduotuvės Taisykles. Pirkėjams suteikiama galimybė ir rekomenduojama susipažinti su šiomis taisyklėmis kaskart prieš atliekant užsakymą. 

5. Parduotuvė neatsako už Pirkėjų patirtą bet kokią žalą, kai ji atsiranda Pirkėjui nesilaikant Parduotuvės Taisyklių.

II. Privatumo politika

1. Parduotuvė naudoja Jūsų pateiktą informaciją tik tiek, kiek reikalinga užsakymo vykdymui ir ja nesidalina su trečiosiomis šalimis, nebent ši informacija reikalinga atlikti apmokėjimą, naudojantis trečiosios šalies paslaugomis arba LR teisės aktais numatytais atvejais.

2. Pirkėjas, pateikdamas informaciją, reikalingą užsakymo įvykdymui, patvirtina, kad ji teisinga. Parduotuvė neatsako už Pirkėjų patirtą bet kokią žalą, kai ji atsiranda Pirkėjui pateikus neteisingus duomenis, reikalingus užsakymo įvykdymui. 

3. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas pats atskleidžia savo prisijungimo duomenis trečiosioms šalims, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

III. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas

1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs elektroninėje parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą” ir pilnai arba dalinai apmokate užsakymą. Jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais pinigais (tuo atveju kai prekės pristatomos kurjeriu ar išperkamuoju paštu), sutartis įsigalioja iš karto po užsakymo pateikimo. 

2. Užsakymas, kuris reikalauja išankstinio apmokėjimo, pradedamas vykdyti tik po to, kai Jūsų pinigai įskaitomi į Pardavėjo banko sąskaitą. 

3. Klientas, užsisakęs prekes, kurios pristatomos kurjeriu ar išperkamuoju paštu, kuomet atsiskaitoma grynais pinigais kurjeriui ar pašto perlaida, gavimo momentu be priežasties atsisakęs priimti siuntą, gali būti pareikalautas padengti visas su siuntos pristatymu susijusias išlaidas bei kitus paritus nuostolius, jei tokių yra.

IV. Apmokėjimas

1. Apmokėjimą galima atlikti:

  • Banko pavedimu į pardavėjo nurodytą sąskaitą;
  • Grynaisiais atsiimant prekę mūsų parduotuvėje Kaune.

2. Atsiskaitymui reikalinga informacija klientui pateikiama užsakymo patvirtinimo lange bei išsiunčiama registracijos metu nurodytu el. pašto adresu.

V. Užsakymo (sutarties) atsisakymas

1. Pirkėjas savo užsakymą gali anuliuoti bet kuriuo metu, jei už prekes dar nėra sumokėta pilna arba dalinė įmoka, tiesiog pranešęs apie tai mums e-paštu info@audma.lt .

2. Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalyje numatyta, kad Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per 14 kalendorinių dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas taikytinas išimtis (pavyzdžiui, sutartims dėl pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms).

3. Pirkėjas praneša Pardavėjui apie nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties atsisakymą pateikdamas Pardavėjui aiškų prašymą e-pašto adresu info@audma.lt, kuriame išdėstomas jo sprendimas atsisakyti sutarties.

4. Pardavėjas pagal 3 šio skyriaus punkte išdėstytą Pirkėjo pageidavimą nutraukti sutartį, nedelsiant informuoja Pirkėją apie savo sprendimą šį pageidavimą vykdyti (arba nevykdyti, išdėstant atsisakymo vykdyti pagrindą).

5. Jei sutartis nutraukiama Pirkėjo pageidavimu, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant (ne ilgiau, kaip per 14 kalendorinių dienų) grąžinti Pirkėjui jo sumokėtą už prekes sumą, įskaitant apmokėjimo už prekių pristatymą sumą).

6. Jei sutartis nutraukiama Pirkėjo pageidavimu, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo tiesioginės išlaidos.

7. Negavusi iš Pirkėjo apmokėjimo per 2 darbo dienas, Parduotuvė pasilieka teisę nevykdyti Pirkėjo užsakymo, o rezervuotas prekes panaudoti kitų užsakymų formavimui.

8. Sutarties nutraukimas vykdomas informuojant Pardavėją el. pašto adresu info@audma.lt.

VI. Užsakymo įvykdymas ir pristatymas

1. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui patiekti prekes per 30 kalendorinių dienų.

2. Jeigu Pirkėjo užsakytų prekių neįmanoma patiekti per 30 kalendorinių dienų, Pardavėjas iš karto informuoja Pirkėją, sudariusį nuotolinę prekių pirkimo sutartį, apie galimą ilgesnį prekių pristatymo terminą. Pirkėjas, jei jo netenkina patikslinti prekių patiekimo terminai, gali kreiptis dėl sutarties nutraukimo e-pašto adresu info@audma.lt.

3. Jeigu Pardavėjas neįvykdė savo pareigos pristatyti prekes per sutartyje nustatytą terminą, Pirkėjas gali pateikti reikalavimą pristatyti prekes per papildomą protingą terminą, atsižvelgdamas į aplinkybes. Jeigu Pardavėjas nepristato prekių per Pirkėjo nustatytą papildomą terminą, Pirkėjas turi teisę vienašališkai nutraukti sutartį.

4. Prekės Pirkėjui pristatomos nuotolinėje pirkimo sutartyje (užsakyme) nurodytu adresu. Jei Pirkėjas pageidauja keisti iš anksto suderintą prekių pristatymo adresą, Pardavėjas turi teisę keisti pristatymo kainą pagal naujas aplinkybes.

VII. Prekių grąžinimas

1. Netinkamos kokybės prekių gražinimas.

                       1.1. Pirkėjas, kuriam buvo patiektos netinkamos kokybės prekės, turinčios trūkumų, neaptartų su Pardavėju sutarties sudarymo metu, sava nuožiūra gali reikalauti iš Pardavėjo 1) nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę); 2) nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; 3) atitinkamai sumažinti kainą; 4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.

                      1.2. Pirkėjui nutraukus sutartį dėl prekės netinkamos kokybės, Pardavėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo daikto grąžinimo dienos, grąžinti Pirkėjui sumokėtą kainą. Netinkamos kokybės daikto grąžinimo išlaidos tenka pardavėjui.

2. Tinkamos kokybės prekių gražinimas.

                      2.1. Pirkėjas turi teisę nenurodydamas priežasties per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties (išskyrus Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis) ir grąžinti pirktas prekes Pardavėjui. Plačiau skaitykite šių taisyklių aukščiau išdėstytame skyriuje „V. Užsakymo (sutarties) atsisakymas“.

                      2.2. Pardavėjas, Pirkėjui išreiškus pageidavimą grąžinti iš Pardavėjo įsigytas tinkamos kokybės prekes įsipareigoja nedelsiant (ne ilgiau, kaip per 14 kalendorinių dienų) grąžinti Pirkėjui jo sumokėtą už prekes sumą, įskaitant apmokėjimo už prekių pristatymą sumą).

                      2.2. Jei sutartis nutraukiama Pirkėjo pageidavimu, Pirkėjui tenka tinkamos kokybės prekių grąžinimo tiesioginės išlaidos.

                      2.3. Grąžinamos tinkamos kokybės prekės negali būti Pirkėjo sugadintos, turėti aiškių dėvėjimo požymių, nepilnos komplektacijos, pakeistos konstrukcijos ar patyrusios kokių kitų Pirkėjo atliktų pakeitimų ar patobulinimų

3. Grąžinamos prekės turi būti supakuotos toje pačioje arba panašioje pakuotėje, kurioje Pirkėjas gavo prekes. Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti grąžinama Pardavėjo išrašyta sąskaita faktūra.

VIII. Mūsų įsipareigojimai

1. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu per Taisyklėse nustatytą pristatymo laikotarpį.

2. Už grąžintus produktus atsiskaityti nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinant Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant jo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.

IX. Garantiniai įsipareigojimai

1. Kokybės garantija pagal įstatymą. Civilinis kodeksas nustato prekių kokybės garantiją pagal įstatymą, kuri galioja dvejus metus nuo prekės įsigijimo dienos (Civilinio kodekso 6.338 straipsnis, vartotojams papildomai ši nuostata įtvirtinta 6.363 straipsnio 10 dalyje).

2. Komercinė kokybės garantija. Ją rasite mūsų prekių aprašymo skyriuje „Charakteristikos“. Ji gali būti traktuojama tik kaip papildoma garantija, galiojanti šalia kokybės garantijos pagal įstatymą.

3. Pagal šiuo metu galiojančio Civilinio kodekso 6.363 straipsnio pirmą dalį, vartotojas dėl netinkamos kokybės prekės turi teisę kreiptis į pardavėją per dvejus metus nuo daikto perdavimo dienos.

X. Apsikeitimas informacija

1. Visa informacija Pirkėjui siunčiama elektroniniu paštu arba telefono numeriu, nurodytais registracijos metu.

2. Visą informaciją dėl produktų grąžinimo turi pateikti elektroniniu paštu info@audma.lt, net jeigu dėl grąžinimo detalių buvo tartasi telefonu.

XI. Informacija apie vartojimo ginčus nagrinėjančias neteismines institucija

1. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, interneto svetainė www.vvtat.lt ) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

2. Taip pat visais atvejais, iškilus pretenzijų del mūsų patiektų prekių, Pirkėjas gali kreiptis tiesiai į mūsų parduotuvės administarciją e-pašto adresu info@audma.lt. Pilnus mūsų įmonės kontaktinius duomenis galite rasti mūsų puslapio kontaktų skyriuje: https://www.audma.lt/content/6-kontaktai


rolex replica watches for sale