Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Perkamiausios

Vonios kambario baldai

Vonios kambarys – bene svarbiausia mūsų gyvenamo būsto dalis. Juk visi norime, kad čia būtų jauku, funkcionalu ir labai asmeniška, net  intymu, kadangi čia praleidžiame labai daug savo asmeninio laiko. Didžiąją dalį to laiko – intymioje vienatvėje su savimi, rečiau – dviese, dar rečiau – trise ir t.t.

   Po truputį vaduojamės iš mažyčių sanitarinės kameros tipo vonios kambarių, statomės naujus būstus, kuriuose vonios kambariui skiriame didelę erdvią patalpą su langu, gera ir patogiai išdėstyta sanitarine įranga, žaliuojančiu fikusu... Tokioje patalpoje niekaip neišsiversite be patogių ir funkcionalių vonios kambario baldų. Būtent tokius baldus Jums ir siūlo mano įmonė AUDMA.

   Visada pagrindiniu reikalavimu vonios kambario baldams, kaip ir visiems kitiems pirkiniams, laikiau jo estetinį suderinamumą su šeimininko asmeniniu skoniu. Trumpiau tariant: pirkėjo gera emocija perkant ir eksploatuojant daiktą - aukščiau visko. Jei nusipirkę naujus vonios kambario baldus pastebėsite, kad pirmomis dienomis net keletą kartų be reikalo įžengiate vonion, dar ir dar kartą apžiūrite pirkinį, reiškia – Jūs pirkote tinkamus baldus!

    O ar gerus? Tam ne mažiau svarbu įvertinti ir kitas technines vonios kambario baldų savybes:

-  tinkamos gamybos technologijos.

-  funkcionalumas.

-  ergonomika.

   Mes per retai perkame vonios kambario baldus, kad gebėtume sukaupti pakankamai išmanymo apie šias aukščiau išdėstytas savybes. Tai kaip, gi, tada pirkėjui susigaudyti technologiniuose vonios baldų kokybės klausimuose? Kaip pasirinkti tokius baldus, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir patikimi – tikrai retas derinys, bent jau gyvojoje gamtoje?

   Man asmeniškai visada labai svarbi informacija apie gamintoją: ar seniai jis užsiima tokių gaminių gamyba, kokiose rinkose produktas realizuojamas, kokios gamybos apimtys? Manau, kad kiekvienas produktų pardavėjas turi bent jau tiek žinoti apie savo produkto gamintoją ir mielai Jus pakonsultuos. Mano prielaida remiasi tuo, kad gamintojas, turintis bent 15-20 metų šios veiklos istoriją, būtinai tobulėjo – kiekvienoje naujoje produkto kartoje šalino ankstesnėje serijoje pastebėtus trūkumus - kitaip jis nebūtų išlikęs. Naujo gamintojo gaminiai, mano nuomone, būtent šiuo požiūriu – technologiniu patikimumu - ir nusileidžia senųjų gamintojų ištobulintiems produktams nes: jei nėra įmonės istorijos, tai nėra ir patirties bei nueito tobulėjimo kelio.

  Mano įmonė siūlo Jums tik laiko patikrintų gamintojų vonios kambario baldus. Mano paties dešimtmečio praktika stambioje industrinėje baldinių medžiagų gamyboje leidžia ne intuityviai, o racionaliai įvertinti panaudotas medžiagas, tinkamas technologijas, patikimus gamintojus ir pasiūlyti tai Jums.

   Prašau pažvelgti į siūlomą kolekciją - kaip į kūrybinę temą. Tą temą galime kartu išplėtoti ir surasti kitus, kolekcijon neįtrauktus, tačiau jums labiau reikalingus matmenis, konstrukcinius sprendimus, spalvas, medžiagas... Tad - kurkime gerą nuotaiką kartu.

Gerų Jums pirkinių!

* Įmonė sėkmingai veikia nuo 1993 metų.


rolex replica watches for sale