Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Perkamiausios

Veidrodžiai su LED apšvietimu

 

Veidrodis su integruotu LED apšvietimu – šiuolaikinio modernaus interjero elementas. Mūsų siūlomus veidrodžius su LED apšvietimu Jūsų vonios kambariui (ir kitoms namų erdvėms) galite pamatyti čia. Veidrodžių matmenis ir formas (stačiakampis, apvalus, ovalinis ir t.t.) galite pasirinkti laisvai – visos sveikos fantazijos įmanomos. Audma IĮ gaminami ir parduodami veidrodžiai su LED apšvietimu galimi tiek su šiltesnės spalvos 3000K (gelsva) LED apšvietimu, tiek ir su 4000K (šilta balta dienos šviesa su minimaliu gelsvumu, bet be melsvumo) spalvos integruotu LED apšvietimu.

 

Diskusija, ar LED apšvietimas yra racionalus sprendimas Jūsų namams, senokai tapo nebe aktualia. LED apšvietimas ne tik spėjo  įrodyti savo racionalumą, ekonomiškumą, estetinius privalumus, bet ir tapo madingu, o su mada, kaip žinote, geriau nesiginčyti.

LED technologijos istorija ir išskirtinės savybės

LED – tai šviečiantys puslaidininkiai. Anksčiau pastebėtą kai kurių puslaidininkių savybę liuminiscuoti žmonija praktiškai pritaikė tik 1962 metais. Buvo atrastos skirtingos puslaidininkinių medžiagų rūšys, galinčios spinduliuoti skirtingų spalvų šviesą. Ilgiausiai užtruko atrasti mėlynai švytintį puslaidininkį, kuris būtinas dienos šviesos LED sukūrimui. Tai buvo proveržis visoje LED pramonėje.

Viena iš ypatingų LED savybių – šviesdamas jis nespinduliuoja infraraudonojo spektro bangų (šiluminių) ir ultravioletinio spektro bangų. Apsiribodamas tik akiai matomo spektro spinduliavimu, šviesos diodas veikia labai ekonomiškai ir nekaista.

Kita puiki LED savybė – beprotiškai ilgas tarnavimo laikas, siekiąs net 50 tūkstančių valandų. Tiesa, tai net nėra riba, kai LED užgęsta – tai tik jo šviesos srauto degradacijos iki 70% savo buvusio pirminio šviesos srauto laikas.

Viena įdomesnių LED savybių, skirtingai nuo kaitrinių ar liuminiscensinių lempučių – kuo šaltesnė aplinka, tuo ryškiau švies LED prietaisas. Šia savybe pasinaudoti gana sunku, jei rūpinatės savo vonios kambario, o ne šaldiklio kameros apšvietimu, tačiau nenustebkit, jei žiemą, sutrikus patalpų šildymui, Jūsų veidrodis su LED apšvietimu, lyg tyčia, švies ryškiau...

LED šviesos spalva

Kokios spalvos šviesą rinktis savo vonios veidrodžiui su LED apšvietimu? Kriterijų pasirinkimui yra daug. Pats svarbiausias – subjektyvus – Jums gi nereikia, kad veidrodis skleistų racionalią, bet jums nepatinkančią, šviesą. O gal norite? Taip ir žinojau – ne. Kitas kriterijus mažai iracionaliems žmonėms, labai racionalus: jei Jūs teatro aktorė, Jums teks rinktis teatro apšvietimui tinkamą makiažą, todėl dažantis veidrodis turėtų skleisti šiltesnę šviesą – 3000K. Jei ruošiatės pasivaikščioti po miestą – labiau draugiška Jūsų makiažo poreikiams bus 4000K baltesnė (dienos šviesos spalvos) veidrodžio su LED apšvietimu skleidžiama šviesa.

Kas yra tie 3000K ar 4000K? Tai išgalvota, tačiau visiškai objektyvi,  skalė skleidžiamos šviesos spalvai apibūdinti. „K“ reiškia temperatūros laipsnius kelvinais. Tačiau nereikia įsivaizduoti, kad Jūsų veidrodžio su LED apšvietimu LED elementas įkaista iki 3000K temperatūros! Tai sąlyginė temperatūra, iki kurios įkaitintas absoliučiai juodas kūnas skleidžia būtent tokios spalvos šviesą. Turbūt pastebėjote, kad cigaretės galiukas šviečia raudonai, žvakės šviesa geltona, o suvirinimo lanko skleidžiama šviesa žydra. Taip yra todėl, kad degančios cigaretės galiuko temperatūra daug žemesnė nei žvakės ar degančio suvirinimo lanko šviesa. Kaip ir šviesos spektre, kuo mažesnis LED šviesos indeksas kelvinais, tuo arčiau raudonojo spektro galo spalvos ir jo šviesa. Kuo aukštesnis LED šviesos indeksas kelvinais, tuo šviesos spalva mėlynesnė.

Trumpiau, mūsų siūlomuose veidrodžiuose su LED apšvietimu 3000K LED elementas skleidžia šiltesnę (geltonesnę) spalvą, draugiškesnę teatro aktorės makiažui, o 4000K elementas skleis baltesnę (bet be jokio melsvumo) šviesą, labiau tinkamą dieniniam makiažui. 

Veidrodžio su integruotu LED apšvietimu dizainas

Audma IĮ kviečia kurti interjerą kartu: pasirinkite veidrodžio su LED apšvietimu matmenis, formą, apšvietimo parametrus ir patikėkite užduotį mūsų profesionalams. Rezultatas džiugins Jus ne vienerius metus.

Veidrodis su LED apšvietimu Jūsų vonioje

Veidrodis – viena iš ypatingai svarbių interjero detalių. Daugiausiai laiko šiuolaikinis žmogus praleidžia žiūrėdamas į savo mobilaus prietaiso ekraną, kompiuterio monitorių ar televizoriaus ekraną. Antroje vietoje, dėka gražiosios žmonijos pusės prie jo praleidžiamoms valandų valandoms, yra veidrodis. Tiesa ta, o nuo jos nepabėgsi, kad net į savo mylimosios ar mylimojo akis žiūrime rečiau, nei į nuosavąjį atvaizdą veidrodyje. Poreikis žvilgtelėti į save veidrodyje tampriai siejasi ne tik su noru kokybiškai pateikti save kitiems (tolygu baimei pateikti save nevykusiai), bet ir su įgimtu žmogaus rūpinimusi savo sveikata. Būtent vonios veidrodyje ir pastebim netikėtai užpuolusį išbėrimą, nežinia nuo ko patinusius paakius ar, o varge, praretėjusius viršugalvio plaukus.

Išvada – kuo daugiau savęs galite pamatyti vonios veidrodyje, tuo paprasčiau Jums pasirūpinti savo sveikata. Gal dėl to, jei tik leidžia pakankamai erdvus vonios kambarys, vonioje veidrodis populiaresnis už veidrodinę spintelę su durelėmis. Reikalas tame, kad pakabinamos spintelės veidrodis bus suskaidytas į atskirų durelių mažesnius veidrodžius, ir Jums su savo atvaizdu, jei nenorite kad jis būtų „perskeltas“ teks tilpti vienose kažkuriose durelėse. Kad netrukdytų pasilenkti prie praustuvo prausiantis, veidrodinė spintelė bus gerokai kilstelėta virš praustuvo. Vonios veidrodį gi galėsite nuleisti beveik iki pat praustuvo, todėl savęs matysite žymiai daugiau. Tačiau, kaip jau minėjau, veidrodį vonioje renkasi tie, kuriems turima patalpos erdvė leidžia sumontuoti greta praustuvo esančią ūkinę vonios spintelę su lentynėlėmis, durelėmis ir stalčiukais, o po pačiu praustuvu – spintelę su stalčiais.

Ypatingai populiarūs vonios veidrodžiai su LED apšvietimu. Čia galimi du variantai. Pirmuoju – virš paprasto veidrodžio kabinamas LED šviestuvas. Tačiau iš viršaus sklindanti intensyvi LED šviesa nėra labai patogi makiažui dėl po antakiais, nosimi ir smakru susidarančių šešėlių. Patogesnis vonios veidrodžio variantas su veidrodyje integruotu LED apšvietimu, šviečiančiu tiesiai į veidą.

Veidrodžio su integruotu LED apšvietimu techninės charakteristikos

Audma IĮ siūlomi vonios veidrodžiai gaminami būtent su tokiu integruotu LED apšvietimu. Gamyboje naudojame lietuvišką didelio ryškumo 12W/m galios LED juostelę su SAMSUNG šviečiančiais LED elementais (120 elementų metre). Šių LED juostelių gamintojas garantuoja, kad juostos negendamai švies ne mažiau 72 mėnesių.  Veidrodyje įrengtas lietimu valdomas šviečiantis sensorinis jungiklis leidžia ne tik paprastu prilietimu įjungti/išjungti veidrodžio apšvietimą, bet ir „dimeriuoti“ – reguliuoti LED skleidžiamos šviesos intensyvumą. Šiuo metu vonios veidrodžiuose siūlome pasirinkti 4000‘K šiltai baltos spalvos (be melsvumo) integruotą LED apšvietimą, arba gelsvos spalvos šiltesnį 3000‘K šviesos variantą.

Vonios veidrodžius gaminame bet kokių kliento pasirinktų matmenų. Mūsų internetiniame puslapyje rasite galimybę pasirinkti standartinio žingsnio matmenų variantus, tačiau, jei Jus domina kitokie matmenys – susisiekite su mumis e-paštu info@audma.lt ir pateiksime Jums pasiūlymą konkretiems pasirinktiems matmenims ir komplektuotei.

Vonios veidrodis turi įrengtą pakabinimo sistemą – Jums beliks sienoje išgręžti dvi 6mm skersmens skylutes pakabinimo laikikliams įsukti.

Prijungti veidrodį su integruotu LED apšvietimu reikia prie įprastinio 230V/50Hz namų elektros tinklo – jokių papildomų įtampos moduliavimo prietaisų nereikia. Kadangi šis vonios veidrodžio modelis turi integruotą lietimu valdomą sensorinį jungiklį, papildomo jungiklio būtent veidrodžio apšvietimo valdymui įrenginėti nėra būtina. Veidrodžio sensoriaus laukelis ir pats šviečia malonia melsva šviesele, todėl, iškilus reikalui įsijungti veidrodį visiškoje tamsoje, padarysite tai labai lengvai rasdami ką paliesti.

Už papildomą kainą siūlome veidrodžio Lumina LX versiją su visame perimetre įrengta poliruota 10mm pločio nuožula – „facetu“ arba versiją LT su įrengtu šildymo kilimėliu (saugo nuo rasojimo)

Ekologija ir LED technologijos

LED technologija šiuo metu neginčytinai pažangiausia ir ekologiškiausia apšvietimo technologija. LED elementų gamyboje nenaudojama jokių atmosferai žalingų dujų ar kitų medžiagų. Energijos imlumo prasme LED apšvietimas sunaudoja iki 10 kartų mažiau elektros energijos nei tradicinis kaitrinis apšvietimas, kas leidžia vartotojui sutaupyti, o planetai - atsikvėpti. Mūsų prekinio ženklo AUDMA veidrodžiai Lumina LX draugiški aplinkai. Gaminant ir testuojant šiuos vonios veidrodžius nenukentėjo nei vienas gyvūnas ar augalas. Audma IĮ garantuoja, kad mūsų pagamintame veidrodyje tikrovė atsispindės realiai, tačiau, visgi, negalime garantuoti už tai, ką Jūs pamatysite veidrodyje... :))


rolex replica watches for sale