Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje) Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.

Prekės viso
Viso pristatymas  Be pristatymo (atsiimti parduotuvėje)
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Perkamiausios

Rubineta – baltiškasis maišytuvų gamintojas

Rubineta
Rubineta maišytuvai

Istorija

UAB „Rubineta", įkurta 1999 metais, šiuo metu yra bene didžiausia vandens maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. UAB "Rubineta" gamybos asortimentą sudaro platus vandens maišytuvų bei aukšto spaudimo žarnų pasirinkimas, įvairios komplektinės detalės, kita santechninė įranga.
Nuo pirmųjų įmonės veiklos žingsnių UAB „Rubineta" didžiausią dėmesį skiria savo gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimui ir nuolatiniam tobulinimui. Siekdami pateikti vartotojui funkcionalią bei patvarią prekę, įmonės specialistai ir ekspertai kruopščiai ištiria komplektinių dalių savybes, sudėtį. Iš pirmaujančių pasaulio gamintojų asortimento parenkamos ir naudojamos tik kokybiškiausios dalys bei jų komponentai.

Pranašumai

Bet kurio produkto paklausa ir jo realizavimo sėkmė visada priklauso nuo to, kaip patenkinami pirkėjų poreikiai ir lūkesčiai. Todėl šių poreikių ir lūkesčių tenkinimas yra svarbiausias RUBINETA bendrovės kredo. Pagrindiniai veiksniai, leidžiantys RUBINETAI būti savos srities lyderiu Baltijos šalių regione:

 • Didžiulė darbo patirtis – 25 metų maišytuvų gamybos istorija.
 • "Triple Check" kokybės kontrolės sistema projektavimo, gamybos ir surinkimo metu, 100% testavimas.
 • Optimalus užsakymų įvykdymo terminas bei aukštos kokybės prekės.
 • Lanksti kainodara kiekvienoje rinkoje kiekviename rinkos segmente, garantuojanti aukštos kokybės ir geros kainos santykį.
 • Ilgametė tiesioginio tiekimo įvairių šalių DIY tinkluose patirtis ir su tuo susijusi efektyvių pardavimo apimčių didinimo ir produkcijos populiarinimo metodų taikymo patirtis.
 • 5 metų garantija ir pogarantinis servisas. ES ir NVS šalyse galiojantis civilinės atsakomybės draudimas, skirtas kompensuoti žalai, atsiradusiai dėl produkcijos kokybės neatitikties.
 • Efektyvūs rinkodaros įrankiai, padedantys išskirti produkciją net labai konkurencingoje aplinkoje ir skatinantys RUBINETA gaminių paklausą pirkėjų tarpe.
 • Įdiegta efektyvi įmonės gamybos kokybės ir procesų valdymo kontrolės sistema. UAB RUBINETA sertifikuota ISO 9001:2008 sertifikatu.
 • Turimi higienos ir produkcijos atitikties sertifikatai įvairių šalių: Rusijos, Baltarusijos Respublikos, Ukrainos, Lietuvos Respublikos, Lenkijos, Slovakijos standartams sertifikatai.
 • Operatyviai reaguoja į visus iškylančius klausimus, juos greitai sprendžia, taip pat konsultuojasi su partneriais dėl produkcijos asortimento ir pardavimo apimčių didinimo būdų.

Patikimumas

RUBINETA produkcijos civilinė atsakomybė yra apdrausta tarptautinėje bendrovėje If P&C Insurance Company Ltd.

Apdraudžiant atsakomybę už gaminių kokybę, ginami vartotojų, gaunančių papildomas jų įstatyminių teisių įgyvendinimo garantijas, interesai, kompensuojant draudimo bendrovių išmokomis už patirtą žalą.

RUBINETA prekinio ženklo maišytuvų garantinis (o pirkėjams pageidaujant ir pogarantinis) aptarnavimas vykdomas kliento namuose/maišytuvų sumontavimo vietoje.

Kiekvienam pirkėjui, besirenkančiam RUBINETA maišytuvus, suteikiami tvirti argumentai, jog per visą ilgą įsigyto RUBINETA gaminio garantinį laikotarpį sumontuotas maišytuvas ištikimai tarnaus, nesukeldamas jokių rūpesčių.

Garantinio aptarnavimo tvarka

 1. RUBINETA maišytuvui sugedus garantinio laikotarpio metu, prašome skambinti tiesiai serviso tarnybai telefonu 8 52 074111 ir užregistruoti gedimą.
 2. Užregistravus gedimą, serviso tarnyba per 24* val. atvyks pas Jus į namus ir nemokamai sutvarkys maišytuvą (kiekvieno garantinio gedimo atveju; *terminas 24 val. taikomas apskričių centruose. Labiau nutolusiuose rajonuose, terminas gali būti ilgesnis).
Maišytuvas
Maišytuvas
Maišytuvas
Maišytuvas

rolex replica watches for sale